Úvod / / Počítačová škola

Počítačová škola

Organizuje počítačové kurzy a počítačové školenia už 9 rokov. Môžte si vybrať zo širokej ponuky počítačového vzdelávania. Poskytujeme aj kvalitné rekvalifikačné kurzy, IKT tréningy, skupinové vzdelávanie.

Realizujeme viac ako 40 druhov IKT kurzov a školení špecializovaných na : Microsoft Office, databázy, prezentačné programy, počítačovú grafiku, digitálnu fotografiu, programovanie, tvorbu web stránok, operačné systémy Windows. Uzavreté školenia organizujeme na celom Slovensku. Ponúkame aj zvýhodnené tematické balíčky školení z rôznych oblastí IKT vzdelávania a rekvalifikácie.

Každý lektor má odborné vzdelanie a bohaté praktické skúsenosti, vyučuje aj formou participatívnych metód a riešenia prípadových štúdií a hrania rolí zakomponované do vzdelávania. Každé vzdelávanie je monitorované, hodnotené účastníkmi kurzov a hospitáciami nezávislých hodnotiteľov, ktorí dohliadajú na kvalitu vzdelávania a neustále navrhujú nové materiály, metódy a techniky na zlepšenie výučby.


Výučba v našich kurzoch :

Kurzy prebiehajú v čase od 7:00 do 20:00 aj cez víkend, aj individuálnou formou a doučovanie.

Alcanza — vzdelávacie a jazykové kurzy

Alcanza jazyková škola Nové Mesto nad Váhom - vytvorili odborníci, profesionáli, ktorí sa rozhodli priblížiť vzdelávanie, čo najviac požiadavkám praxe a ich hlavným cieľom je poskytovať účastníkom vzdelávania kvalitné služby. Alcanza - je prvá a jediná vzdelávacia inštitúcia v Novom Meste nad Váhom s vyše 150 vzdelávacími akreditovanými certifikátmi MŠ Slovenskej republiky, ktoré sú platné v celej SR a EÚ.

Ponuka kurzov v Alcanza je veľmi široká: jazyky, počítače, cestovný ruch, poradenské a kariérové kurzy, malé a stredné podnikanie atď. Kurzy realizujeme v rámci celej SR, a aj formou projektov.

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.