Úvod / Pre firmy / Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje neustály kontakt s problematikou, ako aj znalosť príslušných právnych predpisov a legislatívy nevyhnutných pre úspešný zápis spoločnosti do Obchodného registra.

Alcanza European Education ponúka kompletný servis v podobe založenia úplne novej obchodnej spoločnosti na mieru (teda ako "firma na kľúč"). To znamená, že sa plne riadime požiadavkami klienta na založenie spoločnosti podľa jeho prianí bez toho, aby sme klienta zaťažovali zdĺhavým vybavovaním potrebných dokumentov na úradoch.

Založenie s.r.o. "NA MIERU" - 333 EUR

Táto cena platí pri objednaní založenia s.r.o. "NA MIERU", teda v prípade, že všetky úkony potrebné k založeniu spoločnosti zabezpečia naši zamestnanci za Vás.

V cene založenia s.r.o. je zahrnuté:

  • Poradenstvo pred, počas aj po založení spoločnosti s ručením obmedzeným
  • Vypracovanie všetkých materiálov k založeniu spoločnosti - Vy len prídete a podpíšete všetky potrebné dokumenty, pri niektorých je potrebné notárske overenie (notár sídli v blízkosti našej budovy)
  • Podanie návrhu na vystavenie Osvedčenia o živnostenskom oprávnení (Živnostenský list) na Živnostenský register (v rámci celého Slovenska v prípade založenia s.r.o. "NA MIERU")
  • Podanie návrhu na zápis spoločnosti do Obchodného registra elektronicky
  • Zaplatenie súdneho poplatku za zápis spoločnosti do obchodného registra (v našej cene je zahrnutý poplatok za zápis spoločnosti do OR)
  • Registráciu spoločnosti na Daňovom úrade k plateniu dane z príjmu

Vaše ďalšie výdavky budú jedine:

  •     Poplatky za vydanie živnostenských listov: 0 € za každú voľnú živnosť; 7,5 € za každú viazanú alebo remeselnú živnosť
  •     Overenie podpisov (3 € na matrike, alebo 13 € u notára pre spoločnosť s 1 konateľom a spoločníkom)

Založenie spoločnosti s.r.o. od podpísania dokumentov trvá zvyčajne 10-14 pracovných dní.

Alcanza — vzdelávacie a jazykové kurzy

Alcanza jazyková škola Nové Mesto nad Váhom - vytvorili odborníci, profesionáli, ktorí sa rozhodli priblížiť vzdelávanie, čo najviac požiadavkám praxe a ich hlavným cieľom je poskytovať účastníkom vzdelávania kvalitné služby. Alcanza - je prvá a jediná vzdelávacia inštitúcia v Novom Meste nad Váhom s vyše 150 vzdelávacími akreditovanými certifikátmi MŠ Slovenskej republiky, ktoré sú platné v celej SR a EÚ.

Ponuka kurzov v Alcanza je veľmi široká: jazyky, počítače, cestovný ruch, poradenské a kariérové kurzy, malé a stredné podnikanie atď. Kurzy realizujeme v rámci celej SR, a aj formou projektov.

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.